to tylko sen
RSS
wtorek, 02 sierpnia 2011
Bolszaja tiochnika

Otóż zauważyłem że jest taka metoda publikowania wpisów za pomocą e-maila.Postanowiłem to sprawdzić i wysłałem właśnie wiadomość-Ciekawe czy dojdzie?

P.S. Doszło!Więc mogę pisać równiez z komórki.Patrzcie Państwo co za cuda!

10:54, mojeprzebudzenie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 30 lipca 2011
Wzloty i upadki

  Ogladałem ostatnio ponownie po kilku latach K-Pax.Oglądając byłem wesoły i zadowolony do czasu kiedy okazało się w filmie ,że to może być jednak choroba psychiczna głównego bohatera(poprzednio oglądałem chyba niezbyt uważnie).Dostałem doła.Zdałem sobie sprawę ,że moje lęki i depresja to też część mnie.Dotychczas starałem się to wypierać.Uważałem ,że nie mogę się z tym identyfikować bo to jakieś obce jest i chcę się tego pozbyć.Zrozumiełem ,że mogę się bać,że może mi być smutno.To też jest moje.Nie przybyłem z K-Pax :(

Tagi: k-pax
16:59, mojeprzebudzenie
Link Komentarze (1) »
piątek, 29 lipca 2011
Planować to potrafię

  Zaplanowałem. Wczoraj oraz dziś rano,że po południu spotkam się z kolegą W.Rozmawialiśmy parę dni temu i doszliśmy do wniosku ,że należy się spotkać.Przygotowałem się mentalnie.Przygotowałem się niementalnie-ładnie się ubrałem.Kolega W. zwraca uwagę na ubiór.Takiego konika ma(nie ,nie to o czym myślisz-po prostu hobby takie).A ja lubię czasem ładnie wyglądać-taki narcyz jestem.

Wszystko zaplanowane.Oczekiwanie.Napięcie.

O 12-tej z minutami telefon.Dzwoni W.Nie może się spotkać.Zmieniły się plany.Sru....

Tyle napinania,planowania a tu kupa (chciałem napisać gówno ale to tak brzydko zabrzmiało).

W odwecie wysłałem SMS do A. czy by nie poszła ze mną na lunch jakiś.Zero odzewu.Kompletna cisza.Ani nie mam czasu,ani nie chcę ani nie znam cię.Po prostu cisza.

Tyle planowania,wizualizacji,wyobrażeń,lęku,radości ,smutku.Wszystko na nic.I tak pozostaną jak zawsze komputer,telewizor,koncert na DVD.Zamiast.

Jestem spokojny.Tylko tu i teraz.

Om.(jak mawia mój mistrz) 

P.S.Właśnie przeszedł Sms od A.-Bardzo chętnie,ale jestem nad morzem.

No sorry ale nad morze nie pojadę. 

Tagi: dvd plan sms
16:38, mojeprzebudzenie
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6